ניקוי שטיחים אחרי הדברה

אחת השאלות הנפוצות ביותר שאנשים שואלים בכל הנוגע להדברה היא אם אתה יכול לנקות לאחר הטיפול או לא. שאלה אחת שאנחנו מקבלים לעתים קרובות היא כיצד להסיר כראוי זיהום של קוטלי חרקים מהשטיח. הנה מדריך פשוט שהכנו שיעזור לך לנקות את הבית לאחר טיפולי p-control. שאלה נפוצה מאוד שאני מקבל כאשר צוות ההדברה הכללי שלי מגיע היא האם תרסיס ההדברה או הטיפול יכתים את השטיחים.

למרות שניקוי קיטור אינו מהווה ערובה של 100% להשמדה

השימוש בניקוי אבק רב עוצמה לניקוי האוויר עלול להרוג קרדית וטפילים שאולי הושארו מאחור. ניקוי שטיח נקי הוא דרך נהדרת להרוג חיידקים העשויים להיות בשטיחים שלך, מה שהופך את ביתך לבריא יותר ומריח טוב יותר.

לאחר שחלפו השבועיים (ראו לעיל, "נקי מחכה לריסוס הדברה"), תוכלו לנקות את הארונות, הספות והכורסאות כרצונכם. אם אתה מנקה את ביתך ביסודיות לאחר טיפול ב- P-Control, תוכל להגן על עצמך על ידי ביצוע זאת בעצמך.

כמו כן, אין להשתמש בחומר ניקוי או חומר ניקוי לניקוי השטיח או הרצפה למשך שבועיים לפחות. לאחר הניקוי נותרו שאריות על השטיח, מה שימשוך יותר מזיקים, לכן אל תנקו.

למידע נוסף אודות ניקוי שטיחים היכנסו לאתר https://the-art-of-cleaning.co.il/

אם אתה שוכר מדביר

כדי לפתור את בעיית חיפושית השטיח שלך, ודא שיש לו רישיון להשתמש בכימיקלים הטיפוליים הדרושים למיגור ההדבקה. לאחר שביתכם מוכן לטיפול, תרצו לטפל בו באמצעות תרסיס קוטל חרקים ולסמן אותו לחיפושיות שטיח. לאחר שהתייבשו קוטלי החרקים והאבק, הם מוחלים על חללים וסדקים כדי לשלוט על חיפושיות השטיח באזורים שקשה להגיע אליהם או במקומות בהם לא ניתן למרוח את התרסיס. P – יש להוסיף פקחים לאחר הטיפול בכל המשטחים ולאחר הריגת החיפושיות, יש להזמין חברת ניקיון מקצועית להסרת שאריות חומרי הדברה.

כאשר מרססים את ההשמדה על לוחות רצפה

פינות וסדקים, כימיקלי ההשמדה מכריחים את החרקים להסתתר במקומות אלה, כלומר ניתן לראות שטף של חרקים מעצבנים אלה בשבועות שלאחר הטיפול ב- P- בקרה. החדשות הטובות הן שברגע שתמצאו אותן תוכלו להיפטר מחיפושיות השטיח תוך מספר ימים או שבועות.

אם יש לך שאלות לגבי ניקוי שטיחים לאחר ההדברה שעזרה לך בהדברה

אנא כתוב לנו שורה בתיבת ההערות. תנו לשטיח, לשטיח ולריפוד שלכם להתאדות לפני הטיפול במדביר, ואנו מבטיחים ניקיון יסודי. הציגו הקדמה לאזורים הבעייתיים על ידי ניקוי השטיח והשטיח או הנרתיק בעזרת מגבת נקייה ויבשה או מגבת אחרת שאינה רעילה. בצע ניקוי אדים על שטיחים, שטיחים וריפודים, תוך שימת לב לאזורים מלוכלכים או מלוכלכים בכבדות.

כבעלי בתים

עליך לוודא כי אתה מנצל את מלוא ההדברה שלך על ידי ביצוע השלבים הבאים לפני ההדברה, אחריה ואחריה. P – פקחים יכולים לומר לך לבצע ניקוי קל או ניגוב קל כל 3-5 ימים לאחר הטיפול, או לבצע ניקוי קל יותר לאחר מכן, אך בדרך כלל הניקוי נשאר כמעט זהה. המומחה שלך להדברה יגיד לך אילו אזורים כדאי לנקות וממה להימנע, וכן את המיקום המדויק של האזורים הבעייתיים. חברת בקרת P רוצה שתדע אם אתה צריך לחכות להרס לפני שתחזור לפנים.

אם אתה מוצא נגיעות, אל תתקשר לחברת ניקוי שטיחים ונסה לטפל בה בעצמך, אלא התקשר אליהם. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא ללכת לחברות ניקוי שטיחים המשתמשות בטכניקות ניקוי השטיחים הטובות ביותר.

כדי להקל על חייך ולהציע לך פיתרון חד פעמי, הטכנאים בניקוי שטיחים מחויבים לספק את ניקוי השטיחים הטוב ביותר לאחר הדברת מזיקים ונמלים. פתרונות בקרת נמלים מיועדים ללקוחות מגורים ומסחר כאחד ומציעים מגוון רחב של מוצרים וטיפולי ניקוי נמלים.

אפשרות הדברה זו לא תלכלך או תזהם את השטיח שלך ולא תאלץ אותך למצוא חברת ניקוי שטיחים מקומית

כדי לשמור על הערבויות של חברת ניקוי השטיחים שלנו, חיוני שאף אחד לא יעזוב את השטיח שניקוינו בקיטור לאחר ניקויו בלחות מינימלית. אנו מציעים לכם ניקוי יבש של שטיחים עם אדים, מה שאומר שאינכם צריכים יותר לעבור למקום השינה שלכם. אם השטיח והריפוד יבשים, מומלץ לנקות אותו בהקדם האפשרי לאחר הניקוי, תלוי במשטח.

ניקוי או ניגוב קל – לאחר כמה ימי שימוש זה לרוב בסדר, אך גורם הדברה יכול לתת לכם טיפים ופרטים. בעל בית מצפוני יקדים את המשחק בשלבי הניקוי הפשוטים הללו.

תוכן עניינים

דילוג לתוכן