מה הקשר בין הדברת חרקים לאיתור נזילה בבית?

אני לא הולך לחדש לכם הרבה עם הנתון הבא :מים עומדים מושכים אליהם חרקים כמו יתושים ודומיהם.

אבל כן אחדש לכם (לפחות לרובכם) עם העובדה שלנזילות בבית יש השלכות חמורות הרבה יותר מאשר השפעה לטווח קצר. נזילות מים עלולות למשוך אלינו חרקים שאנחנו רגילים בדרך כלל לראות בכמויות קטנות. למעשה, הבעיות נמצאות עמוק מאוד עד אשר הן מתפרצות וכבר מאוחר מדי כדי לטפל בהן בצורה פשוטה.

חשוב לטפל בנזילות מים במהירות ככל האפשר

רטיבות בבית אשר נגרמת כתוצאה מנזילה עלולה לגרום להתפזרות המים מתחת לרצפה, לחלול המים לפי מים למעלה קירות הבית ולהיאגר שם לתקופה ארוכה. ניתן להבחין ברטיבויות אלה ע"י נתונים בשטח – לדוגמה, חשבון מים זינק בצורה משמעותית, ע"י הסתכלות – סימני עובש בקירות הבית, או מים עומדים על הרצפה (במקום שלא נשפך כלום כמובן).

מה שאתם לא יודעים זה שנזילות אלו מושכים אליהם חרקים ומזיקים. בהתחלה זה יראה לכם "בקטנה" ותבליגו, אך לאורך זמן זה עלול ליצור נזקים של ממש ולכן מומלץ מאוד לפנות לחברה לאיתור נזילות מים, אשר תטפל ותתקן את הנזילה, ומבקרים קיצוניים אף תיאלץ לבצע ייבוש תת רצפתי. שאנו מגיעים למצב זה, חשוב מאוד לטפל בבעיה בצורה יסודית. במקרים מסויימים תיאלצו לבצע שיפוץ בבית על מנת לתקן את הנזק שנוצר לקירות הבית.

לאחר זמן מה שהרטיבות קיימת, החרקים מתמקמים כבר באיזור הרטיבות, דבר אשר עלול להיות ממש לא נעים לדיירי הבית. במצב זה, מומלץ מאוד לפנות לחברת שירותי הדברה אשר תבחן את הבעיה, תאתר את מקור החרקים ותדאג לגרשם בצורה הטובה ביותר ולדאוג לכך שהם לא יחזרו. חרקים שונים מצריכים טיפול בחומרים שונים ובשיטות הדברה שונות ולכן חשוב לציין את סוג ההדברה אותה אתם צריכים או אפילו לצלם למדביר שמגיע את החרקים על מנת שיוכל לספק מענה מתאים.

החלטתם להרים את הכפפה ולפנות לחברת הדברה ? זה מה שאתם צריכים לבקש

רשיונות – אל תתביישו לבקש רישיון הדברה. חברת הדברה הפועלת ללא רשיונות עוברת על החוק, אך מעבר לזה, אתם מסכנים את הבריאות שלכם ושל האנשים הגרים איתכם. שימרו על היקירים שלכם ובחרו בחברת הדברה הפועלת עם רישיון ועובדת עם חומרים המאושרים על פי חוק.

ניסיון – לא המחיר הוא שקובע, אלא הניסיון. אנו ממליצים לכם לפנות לחברת הדברה בעלת ניסיון רב שנים. חברה מנוסה שכבר טיפלה במגוון רחב של מזיקים ויודעת להתאים את סוג ההדברה בצורה מושלמת לסוג המזיק איתו נפגשתם. חקרו על החברה בפייסבוק ובגוגל, קראו המלצות ואפילו תשלחו הודעה ללקוח שהמליץ.

לסיכום

אם אתם נתקלים בנזילת מים בבית – השתדלו לטפל בה כמה שיותר מהר. לפעמים, הכי קל להזניח ולתת לזמן לעבור, אך לצערנו במקרה הזה, הזמן הוא המשאב הקריטי ביותר לצמצום היקף הנזק שאתם עלולים לספוג – כלכלית, בריאותית ונפשית.

מומלץ להתחבר עם חברה לאיתור נזילות שתגיע אליכם אחת לשנה לבדיקה תקופתית אשר תעלה לכם מעט מאוד כסף ביחס לתשלום שתשלמו במקרה של נזילה אמיתית.

אם יש לכם שאלות, אנחנו זמינים לתת מענה בנושא ההדברה.

בנושא הנזילות, תוכלו ליצור קשר עם חברת נו ליק אשר שיתפה אותנו במידע היקר הזה.

בהצלחה.

תוכן עניינים

דילוג לתוכן