מה הקשר בין איתור נזילות להדברה?

ספויילר : נזילות בבית יכולות למשוך חרקים ומזיקים.

מים עומדים, זו הסיבה הנפוצה ביותר להופעת חרקים בבתים, בגינות ואפילו בטבע. אם אתם יודעים שיש לכם נזילה, או חושבים שיש לכם נזילה זה בדיוק הזמן ליצוא קשר עם מדביר מקצועי ומאתר נזילות שיגיע לטפל בבעיה.

אחד המאפיינים הבולטים של נזילת מים הוא היכולת להחמיר במהירות. אסור לנו להתעלם מרטיבות בתקרה או מתחת לריצוף. במקרים כאלה, פתרונות הדברה לא יספיק ונצטרך להיעזר גם בחברת איתור נזילות. אנו עובדים עם 2 חברות איתור נזילות בפריסה ארצית שמסייעות לנו בתהליך האיתור:

  1. חברת נו ליק בע"מ
  2. מ.ג שירותי בית – איתור נזילות

אז איך מתחילים?

השתמשו בחברה לאיתור נזילות

אל תחסכו על נושא איתור הנזילות ותנסו למצוא את מקור הבעיה בעצמכם. מדובר בבעיה שיכולה להפוך להרס של ממש במספר היבטים – מבנה, אסתטיקה, בריאות ועוד. הזמינו חברה לאיתור נזלות ותוכלו למצוא במדוייק את מיקום הבעיה, את היקף הנזילה ואת הגורמים שהביאו להופעתה.

שימו לב להופעה של חרקים ומזיקים

מומלץ להדביר את הבית שלכם אחת לשנה. זו תקופה סבירה לטיפול בנושא החרקים והמזיקים. אם אתם רואים בתקופה זו שמתחילים להופיע חרקים ומזיקים אחרים בתדירות תכופה יותר, נסו לעקוב ולהבין מאיפה הם מגיעים ולאן הם נמשכים (האם יש רטיבות באיזורים אלה?)

טיפול יסודי בנזילה

הטעות הרווחת היא טיפול בנזילה באמצעות סיוד של הקירות. זה אמנם מעלים זמנית את הנזילה אבל תבינו שזה לא פותר אותה. מדובר בפתרון לטווח הקצר כיוון שהמים ימשיכו לחלחל, לגרום לעובש וסימני רטיבות פעם נוספת על הקירות ולמשוך אליהם חרקים ומזיקים.

טפלו בנזילה בצורה יסודית והפעילו את כל הגורמים שצריך על מנת לטפל בבעיה אחת ולתמיד!

מתי כן מומלץ להזמין שירותי הדברה?

אחרי שאיתרתם את הנזילה  ואתם רוצים לחזור לשגרת החיים הרגילה שלכם ולהימנע ממפגשים לא רצוים עם חרקים ומזיקים, זה בדיוק הזמן להזמין חברת הדברה שתגיע אליכם ותרחיק את המזיקים לשנה הקרובה. מה חשוב לקחת בחשבון לפני שבוחרים מדביר?

  1. ניסיון – בדקו איזה ניסיון יש למדביר
  2. המלצות – העזרו בהמלצות מחברים, מכרים ואתרי המלצות (גם פייסבוק וגוגל ביזנס מעולה)
  3. זמן הגעה – בדקו האם המדביר פנוי להגיע אליכם בזמן הקרוב
  4. איכות החומרים ואישורם – בדקו שהחומרים איתם משתמש המדביר מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה

לאחר ביקורו של המדביר, בקשו הנחיות כיצד כדאי להתנהג בזמן ההדברה בבית ובדקו מתי תוכלו לשטוף את הבית ולהיפטר מחומרי ההדברה המפוזרים בבית.

בהצלחה

תוכן עניינים

דילוג לתוכן