הדברה בבית

חרקים, מכרסמים, יונים וגם נחשים הם חלק ממארג החיים על פני כדור הארץ – אבל באופן טבעי רוב מוחלט של בני אדם מעדיף שהם יחיו במקומות אחרים ולא יגיעו אל מרחבי המגורים שלנו. סילוק מפגעים אלה מחייב הדברה מקצועית, ועוד דגש חשוב הוא לבצע אותה בזמן הנכון ובתדירות הנכונה.

מומלץ לבצע הדברה נגד נמלים וג'וקים פעם בשנה

החרקים שמגיעים לדירות שלנו בשכיחות הגבוהה ביותר הם נמלים ותיקנים, כשלמעשה ישנם שני סוגים של תיקנים: אמריקאים (אלה הגדולים שלפעמים גם מעופפים) וגרמנים (בהירים, קטנים ונמצאים בעיקר במטבח). על-מנת להימנע מאירוח נמלים וג'וקים מומלץ להזמין מדביר פעם בשנה, כשבדרך כלל המועד המתאים הוא לקראת תחילת הקיץ, עונה שכידוע משופעת בחרקים.

הדברה אחרי שיפוץ או לפני כניסה לבית חדש

הסיבה לכך היא שהעבודות השונות גורמות לפעמים להגעת חרקים כאלה ואחרים. בנוסף כדאי תמיד להיכנס לבית שאתם יודעים בוודאות שאין בו הפתעות לא צפויות, מה גם שבית ריק מאפשר לבצע את ההדברה בשיא הנוחות ובמינימום זמן, כך שהיא תהיה יעילה במיוחד.

הדברת מכרסמים

שירותי הדברה מקצועיים אפשר להזמין רק אחרי שהעכבר או החולדה כבר נמצאים בבית. הבשורות הטובות הן שאנשי מקצוע מנוסים ילכדו את המכרסמים תוך זמן קצר מאוד ויאפשרו לכם לחזור לישון בשקט.

כמה זמן צריך להיות מחוץ לבית אחרי ריסוס?

היום משתמשים בתכשירים חדשים שמאפשרים יציאה של שעה אחת בלבד, היות והם מכילים חומר צמחי ולא זרחנים אורגנים.

לסיום, אם אתם זקוקים להדברה בבית, זה הזמן לפנות אלינו. חברת סופרג'וק מתמחה בסוגים שונים של הדברות, כולל הדברה פרעושים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לענות לכם על כל שאלה, ולעזור לכם להתמודד עם כל בעיה שיש לכם בנושא.

תוכן עניינים

דילוג לתוכן