איך לנקות ספה מבד

כל כך הרבה שיטות ניקוי נבדקו במדור אשלי הומסטור שלי, אך בפוסט זה תלמדו את השיטה האהובה עלי לנקות ספת בד. לחץ על הקישור למידע נוסף על אופן ביצוע ניקוי ריפודים טבעי והוראות מפורטות.

לפני שתתחיל בשיטות המפורטות להלן

אנא קרא את המדריך שלי לניקוי ספת בד עם חומר ניקוי ריפודים טבעי שנמצא בדרך כלל בתחתית כריות הספה. מדריך זה מכיל הוראות כיצד לנקות ספות בד ולשמור עליהן לשקוע ואיך ללטף אותן – לאטום את הרהיטים שלכם. אם שכחת להתחיל את השיטה למטה, תבדוק גם במקטע אשלי הומסטור במאמר זה לקבלת הוראות שלב אחר שלב.

אתה יכול להשתמש בשואב אבק כדי להסיר את הלכלוך על הספה שלך, אך אם יש לך כתמים על הבד, עליך להתחיל לנקות אותם במקומות. המתן עד שאתה מרסס את הסודה באופן שווה על פני הרקמה שלך ושטוף את הכתמים בכל פעם.

אם אין לך מברשת בד לקרצוף פני השטח, אתה יכול לעבוד עם מטלית מיקרופייבר. לאחר שסיימתם, הרטיבו את מטלית המיקרופייבר עם תמיסת הניקוי וקרצפו בעדינות את הכתמים על הספה.

פעם או פעמיים בחודש

ברצונך לנקות בצורה יסודית יותר בעזרת שואב קצף הבד המתון, הכלול בערכת ניקוי הטקסטיל שלך. אם אתה מרגיש שהספה שלך באמת זקוקה לניקוי רציני, אתה יכול לערבב חומר ניקוי שטיח טבעי יבש, לערבב אותו יחד ואז להשתמש בכיסוי בד.

אם ברצונך לנקות כתם על הספה שלך, בדוק את שלט הניקוי שצריך לציין את שיטת הניקוי המומלצת. מציאת תליון על הספה פירושה שתוכלו להשתמש ביעילות בממיס על בסיס נקי (מים מזוקקים) לניקוי הריפודים.

שפשף את הרפידות בחוזקה בעזרת מברשת או מטלית לבנה נקייה לפני שתעבור את הכימיקל לתוך הבד. זו יכולה להפוך לשיטה יעילה מאוד לניקוי בדים פני השטח של כריות הספה.

אם אתה מוצא פיתרון לניקוי ספות שמתאים לריפוד, אל תשכח לתקן אותו באזורים הבלתי נראים ולהשתמש בו באופן כללי, שכן הלבנת רהיטים בשוגג אינה אידיאלית. עקוב אחר ההוראות כיצד לנקות את הספה כראוי כך שמשטחיה יהיה נקי מלכלוך רופף.

זכרו לנסות את שיטת ניקוי הריפודים על החלקים הנסתרים של הבד ולבדוק כיצד הוא מגיב לשיטות וכלי ניקוי שונים. השתמש בתמיסת הניקוי לכל הספה, אך לא לחלקים נסתרים, וודא שהמנקה אינו פוגע בבדים.

לאחר ניקוי וטיפול בכתמים על הספה

נגבו את עודפי הלחות במטלית יבשה ורכה והסירו אבק ותבלינים יבשים מהספה. אם ניקוי הריפודים משתמש בבד מיקרופייבר בקצהו, החליפו אותו כדי למנוע לכלוך להתפשט מקצה הרהיטים לקצה השני. לאחר הניקוי יש לנקות ולטפל בכתם על הספה בעזרת מטלית מיקרופייבר בעזרת מברשת נוקשה.

אם יש לך ספה הדורשת ניקוי ממסים, תצטרך לרכוש מוצר ניקוי ללא ממס, כגון חומר ניקוי או פתרון לניקוי יבש. אם יש צורך לנקות את הבד לפני הייבוש ולכן יש צורך במוצרים מסוימים, השתמשו בחומרי ניקוי עדינים כדי לשטוף את בדי הספה.

בדוק את סמל תמיסת הניקוי בכרית לפני השימוש בתמיסה על ספות בד וחלקים אחרים של הספה

אם אינך יכול להסיר את הכתם מספת זמש או מיקרו-עור בעצמך, התקשר למומחי ServiceMaster שלנו לניקוי. עדיף להשתמש בתמיסת הניקוי על כל הספה ולוודא שהמנקה לא יפגע בבד. כדי להסיר סימני קבע מבדי הספה שלך, טבק את האזור לפי הצורך במטלית נקייה ושפשף אלכוהול. למעשה, אין צורך לעבוד על כל הכתמים על הבד, מה שמקשה על הטיפול בספה שלאחר מכן.

אם אתה מוצא דף זה שימושי בבית שלך או עם חבר או בן משפחה, אתה מוזמן לשתף אותו עם כל מי שאתה מכיר בפייסבוק או ב- Pinterest. בקרו אותנו לקנות סטים לניקוי רהיטים לטיפול וניקוי ספות בד.

אם אתה יודע כמה אתה אוהב מנקי שטיחים בכדי לשמור על ספות בד נקיות

כך תוכל להשתמש בניקוי שטיחים לניקוי ספת בד. אם ספת העור שלך אינה נובוק או אנילין, תוכל להכין פתרון ניקוי פשוט מחפצים ביתיים נפוצים. מצאנו פתרונות ניקוי המתאימים באופן מושלם לניקוי ספות בד ומשתמשים בהם כמנקים.

אם אתם מתכוננים לשיפוץ או לפרויקט שיפוצים גדול אחר עם ספת בד, טיפים מועילים אלה לניקיון יעניקו לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על ניקוי ספות בד.

תוכן עניינים

דילוג לתוכן