איך לבחור מזרון לבית

תעשיית המזרונים גדלה, מה שמאפשר לה יותר ברירה מאי פעם. ישנם לא רק סוגים רבים ושונים של מזרנים המשרתים סוגי גוף שונים ותנוחות שינה, אלא ישנם גם מספר מאפיינים ואפשרויות חדשניות שיש לקחת בחשבון. שלא במפתיע, אתם אולי תוהים כיצד לבחור מזרן המתאים ביותר עבורכם, וכאן אנו נכנסים לעזור לכם.

ישנם כמה טיפים וטריקים מתסכלים בהם תוכלו להשתמש

כדי למצוא מזרן העונה על צרכי הכוח והתמיכה שלכם. על ידי התבוננות באיכויות השינה הייחודיות שלך בהקשר לסוגי המזרונים הזמינים, תוכל להגביל את האפשרויות שלך. אנו ממליצים לך ללכת לחנות מקומית ולנסות סוגים שונים של מזרנים לפני הקנייה.

מזרן לבית קצף זיכרון בנוי עם קצף זיכרון

חומר הידוע בתגובתו האיטית ללחץ ולהעמקת החיבוק. מזרני קצף זיכרון מספקים הפגת לחץ עצומה באזורים רגישים כמו כתפיים, ירכיים וגב תחתון. מכיוון שיש סבירות גבוהה יותר שישנים כבדים לדחוף למיטה שלהם, וודא שיש כיור של 4-5 סנטימטרים לפחות על הכיור כדי ליצור תחושה רכה יותר.

מזרנים אלה נוטים להעניק לגוף מתאר מעל הממוצע

מספקים הפגת לחץ ובידוד תנועה, מה שהופך אותם להתאמה טובה לישני צד ולזוגות. ניתן לזהות מזרנים אלה כאחד מחמישה סוגים: קצף, קפיץ, היברידי, לטקס או מזרן אוויר. מזרנים היברידיים משלבים שכבות קצף זיכרון ולטקס, ואילו מזרני ליבת קפיצים מכוונים לספק תערובת של רכות ותמיכה.

קצף המשמש במזרנים

הוא קצף זיכרון, המכונה גם קצף זיכרון. מזרנים מקוונים חדשים משתמשים בכמה שכבות קצף שונות, כאשר החלק התחתון הכבד יותר תומך בחלק העליון והקריר יותר כדי להגביר את הנוחות. מזרני קפיצים פנימיים מכילים קצף מלא בסיבים כשכבה החיצונית, המכוסה אז בתקתק מרופד.

שני החדרים הסמוכים מאפשרים לך ולבן זוגך להתאים את חוזק המזרנים באופן אינדיבידואלי. שקול מזרן מלא אוויר לישון עליו עם סט שלט רחוק כדי לקבוע כמה אוויר נכנס ויוצא.

מחקר קטן משנת 2010 מציע כי שינה על מזרון בעל חוזק בינוני יכולה להקל על הכאב ולשפר את איכות השינה

התאמת המזרן לרמת המוצקות הרצויה בכל לילה יכולה לסייע בשיפור יישור עמוד השדרה, מה שעלול להוביל להפחתת כאב. למותג אחד יש תחושה של 6, למותג אחר יש 5 בינוני ולשני תחושה היברידית של מזרנים בעלי חוזק בינוני וקצף. חשוב לנסות את המזרן החדש שלך כדי לוודא שהוא מספק את התמיכה הנכונה. אם יש לך בעיות בריאותיות כגון דום נשימה בשינה, דלקת מפרקים ניוונית או כאבי גב כלליים, עליך לשקול את אלה בעת בחירת חומר וכוח של המזרן. המזרן הטוב ביותר למחקר דום נשימה בשינה מראה כי מזרנים עם גובה מינימלי של גובה הראש (HOBE) יכולים להועיל לאנשים עם דום נשימה בשינה, המכונים גם מזרנים מתכווננים.

עבור ספי צד כבדים

בחר מזרן לטקס או קצף, למשל, כדי למנוע בעיות עם נקודות לחץ. זה טוב במיוחד כאשר המזרן מספק תמיכה וקל להזזה. ישנים מפעילים יותר מדי כוח על המפרקים שלהם בלילה, ולכן חיוני שהם ינחתו על מיטה רכה שנועדה להקל על הלחץ.

הפגת לחץ ומתאר גוף באופן כללי

מזרני קצף מספקים את הפגת הלחץ הטובה ביותר עבור קווי מתאר. לדוגמא, מזרן רך יותר ומותאם אישית מאפשר יותר זרימת אוויר סביב הגוף ולוכד יותר חום מאשר אפשרות מוצקה יותר. מזרנים יקרים יותר נוטים לקבל יותר קצף זיכרון או סוגים אחרים של קצף.

כדי להפוך את עצמך לנוח יותר, כדאי להוסיף תוספות מזרן קצף אם המיטה שלך מוצקה מדי מכדי לקנות מזרן חדש, דבר המועיל במיוחד עבור ישני צד. כל מי שיש לו צרכים רפואיים רציניים צריך לשקול מזרן בית חולים בהתאמה אישית. מזרן חדש יכול להיות השקעה ניכרת, אך צעדים אלה יכולים לפתוח את יכולתכם לישון טוב יותר.

כשתתחיל לחפש מזרן חדש

תגלה שמספר האפשרויות יכול להיות מסחרר. אחת הדרכים המועילות להתמצא היא לחשוב על סוגי המזרנים. להלן חמשת סוגי המזרנים הנפוצים ביותר: דגמי קצף, לטקס, ליבת קפיצים, היברידיות ומזרני אוויר. תוחלת החיים הממוצעת היא חמש וחצי שנים לפני שנתיים עד שמונה וחצי שנים עבור מזרן לטקס ואת המזרן הממוצע צריך להחליף אחת לשבע שנים.

מזרני קפיצי קצף זולים יותר מהדגם הממוצע של לטקס או מזרן אוויר היברידי. אנשים התאהבו במזרני קצף זיכרון מכיוון שהם סבירים ומתאימים.

החומר מתנשא לגופו של האדם הישן תוך שניות, תומך בקימורי הגוף ומציע רמה מעולה של נוחות. רוב הקונים יכולים להרשות לעצמם מזרן קצף זיכרון. מזרן קצף זיכרון קווין ממוצע עולה כ -1,000 דולר.

מזרן היברידי זה כולל תחתית עם קפיצים בכיס ושכבה עליונה של קצף זיכרון המספק נוחות ותמיכה

מקל על כאב ומגיב לצורת גופך. מה שמרתיע אנשים רבים לישון על מזרני קצף זיכרון הוא אחסון חום. למי שלא אוהב את התנועה השוקעת של המזרן הזה, או אם הוא חם מדי, הוא אידיאלי עבור מי שזקוק לתמיכה או סובל מגב רע, מכיוון שהוא שומר על יציבה ומיישר את עמוד השדרה כאשר ישנים בצד.

לשמונה שינה יש תכונה חדשה המאפשרת לך להתאים כל צד של המזרן עם שמונה מיטות לטמפרטורה שלו (55-110 מעלות פרנהייט) ולהישאר ער כל הלילה

באופן זה, תוכלו לישון ביתר נוחות ולהקל על עמוד השדרה אם תרצו שהמזרן שלכם יסתגל למצב גופכם הטבעי. היכולת לשלוט בחימום ובקירור המזרנים נקראת שבץ מוחי. זוהי קוביה חיצונית בגודל פח בחדר האמבטיה השואבת מים מחוממים או מקוררים דרך צינור עבה המחובר לשכבת החימום או הקירור של המזרן (רצוי מזרן).

שכבת החימום והקירור אינה מפריעה לשינה מכיוון שקצף הזיכרון במזרון עצמו

התומך והקטיפתי למגע, אינו הופך להיות קשה ולכן אינו מטופל אחרת בשכיבה מאשר בחימום / שכבת קירור. שמונה שינה לא מציין את חוזק המזרן בדגם אותו אתם קונים, לכן תצטרכו לבצע הרכבה כלשהי אם תצטרכו להניח את שכבת החימום / קירור העליונה על המזרן.

תוכן עניינים

דילוג לתוכן